E martë, 27 Shtator, 2022
spot_img

Disa persona vjedhin para nga kisha në Zubin Potok

- Advertisment -spot_img

Policia ka njoftuar se disa persona të panjohur kanë hyrë me forcë brenda objektit të kishës në fshatin Jagnjenicë të Zubin Potokut, shkruan Observeri.

Personat kanë vjedhur një shumë të parave.

Rasti është duke u hetuar.

Lexo edhe: Statistikat e policisë për 24 orëshin e fundit në Kosovë/ Aksidente, arrestime, gjoba

Fsh. Jagnjenicë, Zubin Potok 03-04.10.2021 – NN. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur, me forcë kanë depërtuar brenda objektit të kishës dhe nga aty i kanë vjedhur një shumë parash. Rasti vazhdon të hetohet.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm