E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Bulliqi fton qytetarët të dalin masivisht në votime

- Advertisment -spot_img

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, bashkë me gruan e tij, ka votuar në qendrën e votimit në fshatin Llugë.

Ai ka ftuar qytetarët e që të dalin në votime.

Sot është një ditë e veçantë për qytetarët e Llapit dhe Gollakut. Një ditë si kjo me diell do të sjell të parin e tyre, i cili do të udhëheq në katër vjetët e ardhshme. Shpresojmë që qytetarët tanë të përgjigjen masovikisht në këto zgjedhje dhe të vazhdojnë ndryshimet, për të pasur progres përpara. Esenciale është që qytetarët t’u përgjigjen votimeve. Për popullin, qytetarët, ndryshimi është i mirëseardhur. Ftoj qytetarët të dalin se vota është për ndryshimin e të mirave dhe prosperitetin e tyre.

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi

/observeri/

Lexo edhe: Voton Osmani: Sot është ditë e rëndësishme që përcakton fatin e komunave

Artikuj të ngjashëm