E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_img

Arrestohet personi i kërkuar nga Policia e Kosovës

- Advertisment -spot_img

Policia në Prizren njofton se pas një pune operativo-taktike dhe një informate inteligjente ka arritur që të arrestojë personin e kërkuar.

Personi në fjalë është M.K, mashkull, kosovar, i datëlindjes 1991, person ky që kërkohej ne bazë të urdhëresë me shkrim të Gjykatës Themelore në Prizren.

I dënuari kërkohej për veprën penale ‘Vjedhje e rendë’.

Lexo edhe: Haradinaj tregon se çka i kërkoi Edi Ramës

Me vendim te gjykatës dërgohet në vuajtjen e dënimet me kohe zgjatje prej 1 vite burg dhe 200 euro gjobë.

Njoftimi i policisë

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm