E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Arrestohet Pejani për ushtrim të dhunës fizike ndaj të dashurës

- Advertisment -spot_img

Policia në Pejë ka arrestuar një person i cili ka ushtruar dhunë fizike ndaj të dashurës së tij.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur pasditen e 21 tetorit në Pejë.

Viktima ka prezantuar prova se i dyshuari vazhdimisht e mban në shtrëngim.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Pejë, 21.10.2021 – 16:45. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj të dashurës së tij femër kosovare. Viktima ka prezantuar prova për këtë gjë se në mënyrë të vazhdueshme i dyshuari e mban atë në shtrëngim. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: OEK-u bën thirrje të ulet akciza për naftën dhe TVSH-ja për disa produkte

Artikuj të ngjashëm