E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Andin Hoti mohon se do të dal në Vetëvendosje

- Advertisment -spot_img

Ish-deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Andin Hoti, po ashtu i ka mohuar zërat se ai ka dalur nga PDK-ja.

Hoti ka thënë se ai nuk do t’i bashkohet Vetëvendosjes dhe as nuk do të largohet nga PDK.

Unë nuk do t’i bashkohem Vetëvendosjes, as nuk do të largohem nga PDK-ja. Unë do të marrë ndonjë hap tjetër, pasi që pozita aktuale nuk ma lejon. Fokusin tim kryesor do ta japë në çështjen e të zhdukurve.

Andin Hoti – Deputet i PDK-së

Aktualisht Hoti është kryetar i delegacionit të Kosovës në bisedime për çështjen e personave të zhdukur./observeri/

Lexo edhe: Qeveria “Rama 3” betohet në Presidencë

Artikuj të ngjashëm