E martë, 27 Shtator, 2022
spot_img

Albin Kurti mbledh ministrat sot

- Advertisment -spot_img

Qeveria e Kosovës në krye me Albin Kurtin, do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Sipas këtij njoftimi, mbledhja do të fillojë në orën 10:00./observeri/

Lexo edhe: Moti për sot dhe nesër | Observeri

Artikuj të ngjashëm