E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Albin Kurti dhe Faton Peci mbajnë sot konferencë

- Advertisment -spot_img

Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i Bujqësisë, Faton Peci do të mbajnë sot konferencë për media, raporton Express.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeminstrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Konferenca do të mbahet në orën 09:30, derisa s’dihet arsyeja.

Kryeministri Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, mbajnë konferencë për media.

Thuhet në njoftim

/observeri/

Lexo edhe: Haradinaj bashkë me Samir Manen në Shkup, kur punëtorët e këtij të fundit protestonin para Qeverisë së Kosovës

Artikuj të ngjashëm