E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Aksident afër rrethit të flamurit në Prishtinë, tre persona të lënduar, detaje nga policia

- Advertisment -spot_img

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 09:50 në afërsi të rrethit të flamurit në Prishtinë, shkruan Observeri.

Në aksident janë përfshirë 2 vetura dhe një kamion.

Rastin për Observeri ke ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë në Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se si pasojë e aksidentit tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Personat e lënduar janë dërguar për trajtim mjekësorë.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Lexo edhe: Ish-ministrja e Francës nën hetime për menaxhimin e pandemisë

Sot rreth orës 09:40 në afërsi të rrethit të flamurit, ka ndodhë një aksident trafiku, ku janë përfshirë tri automjete( dy vetura një kamion) Si pasojë e aksidentit tre persona kanë pësuar lëndime trupore. Personat e lënduar janë dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Flora Ahmeti

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm