E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

AAK-ja thërret konferencë për media

- Advertisment -spot_img

Aleancë për Ardhmërinë e Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj konferencë për media.

Në komunikatën e dërguar për media, thuhet se konferenca nis në ora 12:00 dhe do të drejtohet nga kryetari i Grupit Parlamentar të kësaj partie, Besnik Tahiri.

Konferenca mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Ju njoftojmë se sot me fillim nga ora 12:00, kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, z. Besnik Tahiri mban konferencë për media. Konferenca mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Thuhet në njoftim

/observeri/

Lexo edhe: Kryeministri i Kroacisë viziton sot Kosovën, kjo është agjenda e takimeve

Artikuj të ngjashëm