E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

1.7 milion qytetarë vaksinohen kundër Covid-19 në Shqipëri

- Advertisment -spot_img

Deri më tani në Shqipëri janë vaksinuar plotë një milion e 700 mijë qytetarë kundër COVID-19.

Këtë e ka njoftuar kryeministri Edi Rama nëpërmjet një postimi ne Facebook dhe gjithashtu ka bërë apel për vaksinim.

Vaksinohu sot, mbro shëndetin. Vaksinat shpëtojnë jetë.

Edi Rama

Lexo edhe: Ky është numri i vaksinve anti-COVID që janë administruar në 24 orët e fundit në Kosovë

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona dhe teksti

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm